• Start
  • Vrijwilligers zijn ook hartelijk welkom
logo_ck met tekst.png

Vrijwilligers zijn ook hartelijk welkom

Zoals in ieder huishouden en in ieder bedrijf moeten ook wij zorgen, dat we de zaken goed op orde hebben en alles tijdig  regelen voor de te houden erediensten en de toekomst van onze parochie.

Gelukkig beschikken wij over een aantal vrijwilligers die het kerkbestuur ter zijde staan. Maar deze groep medewerkers wordt uiteraard  kleiner waardoor er nu duidelijk behoefte is aan uitbreiding.    

Het kerkbestuur vraagt u eens na te gaan of ook u niet een beetje tijd als vrijwilliger kunt inzetten voor onze parochie. Wij zoeken zowel mannen als vrouwen, jongens en meisjes, op alle terreinen zoals misdienaar/acoliet, collectant, lezer, technisch ondersteuner en bezorger van het parochieblad. Ook zangers en zangeressen zijn welkom in ons koor. Het kan zo gek niet zijn of er moet voor iedereen een taak  zijn.

Het gaat hier niet om uren per week, iedere bijdrage is welkom. Alles is bespreekbaar. U kunt contact opnemen met een van de bestuursleden, waarna wij met u zullen bekijken wat zinvol is.

Voor de telefoonnummers van de leden van het kerkbestuur verwijzen wij naar pagina 2 van dit parochieblad.

Wij hopen, dat wij ook op u kunnen rekenen.

Het kerkbestuur.

Afdrukken E-mail

logo_ck_small.png