• Start
  • Bridgecursus voor Beginners
logo_ck met tekst.png

Bridgecursus voor Beginners

U krijgt binnenkort de gelegenheid om de beginselen van de Koning onder de kaartspelen dit onder de knie te krijgen:
Zes samenwerkende bridgeclubs organiseren een bridgecursus voor beginners.
De cursus omvat twee keer twaalf wekelijkse bijeenkomsten van twee en een half uur. De eerste reeks van twaalf begint op 20 september 2018 en met de tweede reeks zal begin 2019 worden gestart. De lessen worden gegeven in zalencentrum “De Oase”, Bachstraat 51 in Sittard.
De kosten bedragen €65.= per twaalf lessen, exclusief het lesmateriaal.

Voor verdere informatie en/of aanmelding voor deelname kunt U terecht bij:
Loek Curvers, tel: 06 37454974
Betty Hellebrekers, tel: 046 4492478

Aanmelding is ook mogelijk door invulling van het aanmeldingsformulier, dat via het bijgaande email-adres opgevraagd kan worden: Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

Afdrukken E-mail

Schoonheidssalon Nicole
logo_ck_small.png