• Start
  • Dagbedevaart Scherpenheuvel
logo_ck met tekst.png

Dagbedevaart Scherpenheuvel

De parochie Leijenbroek-Ophoven organiseert op dinsdag 18 juni een bedevaart naar Scherpenheuvel en Averbode. Na twee jaar een bezoek te hebben gebracht aan Banneux, bezoeken zij het andere grote bedevaartsoord van België. De dagreis vertrekt per touringcar om 8.30 aan de kerk van Leijenbroek. In Scherpenheuvel aangekomen zal er om 11:00  een eucharistieviering plaatsvinden ter plekke, waarna er vrije tijd is tot 14:00. Dan start een meditatieve wandeling over het bedevaartcomplex. Om 15:00 vertrekt de bus verder op weg naar Averbode, waar iedereen op eigen gelegenheid de bekende abdij kan bezoeken en in de gasterij van de abdij kan vertoeven. Om 18:00 wordt deelgenomen aan het avondgebed met de paters Norbertijnen, waarna de bus weer terugkeert naar Sittard. Deelname aan deze dag vol devotie en gezelligheid kost € 17,50. Maaltijden zijn niet inbegrepen. Informatie of opgave kan via het parochiekantoor 046-4512492 of via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.

Afdrukken E-mail

Schoonheidssalon Nicole
logo_ck_small.png