logo_ck met tekst.png

Misintenties

Klik op een kerkdienst om de bijbehorende misintenties te zien.

Kerkdiensten

Agenda

Augustus,
2019
Augustus 2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
29 30 31 1 Thursday, 1 August 2019 2 Friday, 2 August 2019 3 Saturday, 3 August 2019 4 Sunday, 4 August 2019
5 Monday, 5 August 2019 6 Tuesday, 6 August 2019 7 Wednesday, 7 August 2019 8 Thursday, 8 August 2019 9 Friday, 9 August 2019 10 Saturday, 10 August 2019 11 Sunday, 11 August 2019
12 Monday, 12 August 2019 13 Tuesday, 13 August 2019 14 Wednesday, 14 August 2019 15 Thursday, 15 August 2019 16 Friday, 16 August 2019 17 Saturday, 17 August 2019 18 Sunday, 18 August 2019
19 Monday, 19 August 2019 20 Tuesday, 20 August 2019 21 Wednesday, 21 August 2019 22 Thursday, 22 August 2019 23 Friday, 23 August 2019 24 Saturday, 24 August 2019 25 Sunday, 25 August 2019
26 Monday, 26 August 2019 27 Tuesday, 27 August 2019 28 Wednesday, 28 August 2019 29 Thursday, 29 August 2019 30 Friday, 30 August 2019 31 Saturday, 31 August 2019 1

Wie zijn wij?​

Ons bezinningshuis ligt in Sittard en wordt geleid door de Zusters Karmelitessen ofwel de 'Zusters van de Kollenberg'. De meeste mensen uit Sittard en omgeving kennen ons van het vroegere kinderhuis.In onze Karmel wordt de contemplatieve Karmelspiritualiteit verbonden met actief apostolaat. Dit betekent dat wij ons - naast een leven van gebed - actief inzetten in o.a. bezinningshuizen, kinderhuizen, kleuterscholen, bejaardenhuizen en we werken in de missie.

Bron: http://www.reginacarmeli.nl

Toon evenementen van alle categorieën


logo_ck_small.png