logo_ck met tekst.png

Misintenties

Klik op een kerkdienst om de bijbehorende misintenties te zien.

Kerkdiensten

Agenda

September,
2019
September 2019
Maa Din Woe Don Vri Zat Zon
26 27 28 29 30 31 1 Sunday, 1 September 2019
2 Monday, 2 September 2019 3 Tuesday, 3 September 2019 4 Wednesday, 4 September 2019 5 Thursday, 5 September 2019 6 Friday, 6 September 2019 7 Saturday, 7 September 2019 8 Sunday, 8 September 2019
9 Monday, 9 September 2019 10 Tuesday, 10 September 2019 11 Wednesday, 11 September 2019 12 Thursday, 12 September 2019 13 Friday, 13 September 2019 14 Saturday, 14 September 2019 15 Sunday, 15 September 2019
16 Monday, 16 September 2019 17 Tuesday, 17 September 2019 18 Wednesday, 18 September 2019 19 Thursday, 19 September 2019 20 Friday, 20 September 2019 21 Saturday, 21 September 2019 22 Sunday, 22 September 2019
23 Monday, 23 September 2019 24 Tuesday, 24 September 2019 25 Wednesday, 25 September 2019 26 Thursday, 26 September 2019 27 Friday, 27 September 2019 28 Saturday, 28 September 2019 29 Sunday, 29 September 2019
30 Monday, 30 September 2019 1 2 3 4 5 6

Wie zijn wij?​

Ons bezinningshuis ligt in Sittard en wordt geleid door de Zusters Karmelitessen ofwel de 'Zusters van de Kollenberg'. De meeste mensen uit Sittard en omgeving kennen ons van het vroegere kinderhuis.In onze Karmel wordt de contemplatieve Karmelspiritualiteit verbonden met actief apostolaat. Dit betekent dat wij ons - naast een leven van gebed - actief inzetten in o.a. bezinningshuizen, kinderhuizen, kleuterscholen, bejaardenhuizen en we werken in de missie.

Bron: http://www.reginacarmeli.nl

Toon evenementen van alle categorieën


Schoonheidssalon Nicole
logo_ck_small.png